Ochrana osobních údajů

úno, 16 2024

Ochrana osobních údajů na Masáže Ewa

Na webu Masáže Ewa, který je vlastněn Karolínou Jandovou s adresou Masarykova 37, 602 00 Brno, Česká republika, si velmi vážíme důvěry našich klientů a návštěvníků. Z tohoto důvodu přistupujeme k ochraně osobních údajů s maximální péčí a v souladu s platnými právními předpisy o ochraně osobních údajů. V této části se dozvíte, jaké informace sbíráme, proč je sbíráme, jak s nimi zacházíme a jaké jsou vaše práva.

Veškeré osobní údaje jsou shromažďovány a zpracovávány výhradně za účelem poskytování a vylepšování našich služeb. Tyto údaje zahrnují, ale neomezují se na, jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a jakékoli další informace poskytnuté při využití našich služeb, jako jsou preferované masážní techniky nebo speciální požadavky. Sběr těchto údajů nám umožňuje přizpůsobit naši nabídku a poskytovat personalizovaný zážitek.

Zároveň důrazně dbáme na to, aby byly vaše informace chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo jakýmkoli jiným zneužitím. Používáme řadu bezpečnostních opatření, včetně šifrování dat a bezpečnostních protokolů, aby byla vaše data v bezpečí. Vaše osobní údaje jsou uchovávány pouze po nezbytně nutnou dobu a následně jsou bezpečně a trvale vymazány.

Chceme vám také připomenout, že jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich údajů, a právo vznést námitku proti zpracování vašich údajů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected].

Vážíme si vaší důvěry a zavazujeme se chránit osobní údaje všech našich klientů a návštěvníků s nejvyšší možnou péčí.